Кур'єрська доставка

Кур'єрська доставка товару здійснюється по м. Львову в робочі дні з 10-00 до 18-00. Вартість доставки узгоджується при оформленні заказу, в залежності від габаритів та дальності доставки. Замовлення вартістю понад 1000 грн. здійснюється безкоштовно!

 

Доставка по Україні

Доставка в межах України здійснюється за допомогою кур’єрських служб, можливість доставки і її вартість визначається за Вашим місцезнаходженням на офіційних сайтах автоперевізників.

Також у Вас є можливість використовувати інші кур’єрські служби, попередньо узгодивши обрану Вами кур’єрську службу з нашими менеджерами по телефону.

 

Самовивіз

Самовивіз Вашого замовлення можливий в м. Львові, за умови попереднього резервування по тел. +38 097 744 13 66 або +38 097 808 94 68

Зверніть увагу !!!

  • У разі повернення товару, який був доставлений кур'єром або транспортною компанією, оплата за доставку товару не повертається.
  • За невчасне отримання замовлення, перевізники накладають штраф. Тому переконливе прохання забирати свої замовлення вчасно! Як правило, замовлення прибуває в Ваше місто на наступний день після його відправлення. Якщо Ви бажаєте дізнатися інформацію про стан замовлення, Ви завжди маєте змогу зателефонувати до офісу перевізника, повідомивши оператору номер декларації.

Для отримання товару в офісі перевізника, Вам необхідно:

  1. Мати при собі оригінал паспорту, а також номер декларації. Його Ви отримаєте у вигляді смс-повідомлення на номер мобільного, вказаного у замовленні як Ваш контактний номер телефону.
  2. При отриманні товару, обов’язково зверніть увагу на якість перевезення (цілісність упаковки та скотчу). Якщо зовнішній вигляд товару Вас не влаштовує, Ви маєте повне право оформити акт невідповідності зі співробітником нашої кур’єрської служби.
  3. Якщо Ви не зможете отримати товар особисто та вчасно, за Вас це може зробити довірена особа. Ця людина повинна мати при собі свій та Ваш паспорт. Якщо Ви не маєте можливості передати свій паспорт довіреній особі, Вам необхідно зв’язатися з нами та повідомити про переадресацію товару, вказавши при цьому дані отримувача.
Адміністрування сайтів - студія «Ета Дизайн»