Обробка мармуру

Мармур пластичний, легко піддається поліровці і шліфовці. Він досить в'язкий і тому при ударах відразу не розколюється, дозволяючи висікати вироби будь-якої форми. Для ефективної обробки мармуру використовують алмазний інструмент різних форм та розмірів.

Алмазний інструмент дозволяє найбільш точно і швидко виконувати обробку мармуру. Наприклад при обробці прямих поверхонь мармуру використовують алмазні торцеві фрези різних діаметрів та грануляцій. А для того щоб надати торцям виробу з мармуру певної форми, використовують фасонні фрези відповідних профілів.

Компанія «GranitLion» пропонує широкий асортимент алмазного інструмента для обробки мармуру, а семе: торцеві фрези (ФАТ), фасонні алмазні фрези, полірувальні та шліфувальні круги (диски), алмазні бруски та бурчики.

Будучи виробником якісного алмазного інструменту в галузі будівництва і каменеобробки, запрошуєм Вас до взаємовигідної співпраці і пропонуєм широкий асортимент алмазного інструменту різних форм та розмірів.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]

Географія поставок алмазного інструменту для обробки мармуру: Україна, Польща, Росія, Білорусь та інші країни СНД.


Алмазний інструмент купити

Приймаємо замовлення за телефонами:
+38 097 744 13 66 / +38 066 744 13 66 / +38 073 744 13 66
або за допомогою нижче наведеної форми:

Відправити заявку:

Ваше ім'я:
Please type your full name.

Телефон:(*)
Invalid Input

Повідомлення:
Invalid Input

P.S. Мармур (рос. мрамор, англ. marble, нім. marmor) — карбонатна дрібно-, середньо- та крупнозерниста метаморфічна гірська порода, що утворилася внаслідок перекристалізації вапняку або доломіту. В перекладі з грецької — мармур — сяючий камінь. Складається головним чином з кальциту, інодi з домішками доломіту. Колір білий. Мармур з домішками — рожевого, жовтого, сірого й чорного кольорів. Твердість 3. Густина в залежності від домішок від 1900 до 2800 кг/м3; опір стисненню 100—250 МПа; опір зламу 10-30 МПа; водопоглинання 0,15-0,50%; пористість не більша за 1%. Найбільшою міцністю і найкращою поліровністю відрізняються дрібнокристалічні мармури. із зубчатим зв'язком зерен. Мармур відрізняється винятковою різноманітністю забарвлення і малюнка. Особливо ціняться білі однорідні відміни (статуарний, скульптурний мармур) завдяки здатності пропускати світло на певну глибину і створювати відтінки. Утворюється внаслідок перекристалізації вапняку в земній корі при високій температурі і високому тиску.

Сайт розроблений студією «Ета Дизайн»